0
(0)

25 жовтня 2017р. в позашкільному навчально-виховному об’єднанні відбулося урочисте відкриття скеледрому в якому прийняли участь секретар міської ради Васильянов Дмитро Сергійович та начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна.
Ця подія відбулася завдяки участі позашкільного навчально-виховного об’єднання у конкурсному відборі заявок на придбання обладнання для створення робочих місць. Програма здійснювалася в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».
Метою участі закладу в вищевказаному конкурсі було відкриття гуртка зі спортивного скелелазіння, підготовка та проведення змагань зі скелелазіння різного рівня та обладнання спортивної зали сучасним безпечним інвентарем для скеледрому.
Під час відкриття скеледрому вихованці ПНВО разом з керівником гуртка «Туристичне скелелазіння» Білим Віктором Георгійовичем провели майстер-клас продемонструвавши свої вміння.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь