0
(0)

З метою розвитку туристсько-спортивної, туристсько-краєзнавчої та військово-патріотичної роботи в територіальних громадах, з 23 по 26 вересня поблизу села Самчики Старокостянтинівської територіальної громади відбувся традиційний щорічний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму, присвячений Всесвітньому дню туризму. У змаганнях взяли участь команди з Віньковецької, Деражнянської, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Славутської, Старокостянтинівської, Судилківської та Шепетівської територіальних громад. В програму увійшли дистанції ІІ класу з пішохідного туризму «Смуга перешкод» та з велосипедного туризму «Фігурне водіння велосипеду», конкурсна програма з базових туристських навичок: «В’язання вузлів», «Розпалювання багаття» і «Спортивне орієнтування».
Також проводились майстер-класи та тренінги військово-патріотичного спрямування: надання домедичної допомоги, збирання-розбирання автомату АК-74, презентація діяльності та екскурсія Державним історико-культурним заповідником «Самчики».

Кам’янець-Подільську ОТГ представляли педагоги Демчук Д.І НВК №9, Гафич Р.А ЗОШ №7, Тімошенко О.І. НВК №13, Тімошенко С.Ю. військовий ліцей, Батюкевич І.М. ПНВО. У підсумку команда посіла 6 місце. Але у особистому заліку Дмитро Демчук у змаганнях “Фігурне водіння велосипеду” посів ІІ місце. Педагоги Демчук Д. та Гафич Р. виконали розряди зі спортивного туризму. Вітаємо педагогів з новим досвідом та бажаємо подальших перемог! Дякуємо усім, хто долучився до підготовки та матеріально-технічного забезпечення команди!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь