0
(0)

26 березня відбувся онлайн-збір переможців конкурсів краєзнавчо-дослідницьких робіт ІІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та І (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Захід проводився в онлайн-режимі Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Збір проходив у вигляді конференції, де діти-переможці мали презентувати свої роботи, розкрити їх зміст і мету.
ПНВО представляли два переможці – пошукова група «Не маємо права забути», за роботу «Маршрут пам’яті «Голокост у Кам’янці-Подільському» (кер. Галецька О.В.) експедиція “Моя Батьківщина – Україна” та дослідницька група гуртка «Юні туристи-краєзнавці» за роботу «Віра в «диво» проти державного атеїзму» (кер. Кух О.М.)., експедиція “Українська революція: 100 років надії і боротьби”.
Свою доповідь від імені дослідницької групи презентувала Вероніка Тачук, яка розповіла про актуальність теми і дослідницький процес. Не зважаючи на хвилювання та технічні моменти юна доповідачка отримала новий досвід.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь