5
(4)

22-24 березня відбувся Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях «Штурм-2024» пам’яті Ю. Юхимчука. Вихованці Кам’янець-Подільського ПНВО взяли участь у Чемпіонаті на дистанції ІІ класу – команда “Малинки”, та ІІІ класу – команда “Ромашки”, тренер Олексій Маліновський. Змагання проходили на двох дистанціях: у ІІ класі – “Смуга перешкод” (командна) та “Смуга перешкод” (індивідуальна). На дистанції ІІІ класу: “Смуга перешкод”(зв’язки) та “Смуга перешкод” (командна). Успішно свої вміння продемонструвала команда “Малинки” (Марія Федорів, Анна Козловська, Оксана Олексієнко, Дмитро Ковальський), посівши ІІ загально командне, а також ІІІ місце на “Смузі перешкод”(командна), та Марія Федорів посіла ІІ місце на індивідуальній дистанції. Вітаємо призерів та їх тренера! Старша команда “Ромашки”(Валерія Прус, Анна Манжай, Михайло Міщишин, Каріна Мельничук), посіла 5 місце у загальнокомандному заліку. Вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових перемог!