0
(0)

З 27 по 31 жовтня у місті Кам’янці-Подільському проходив обласний військово-патріотичний історичний вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур», присвячений 74-й річниці з дня визволення України від нацистських загарбників та 70-й річниці «Блакитних шоломів» Організації Об’єднаних Націй.
Вже втретє кам’янецька земля зібрала 70 юних патріотів України. Учасниками вишколу стали команди з Хмельницької, Житомирської, Запоріжської, Тернопільської, Чернівецької областей та м. Києва.
Захід проводився Кам’янець-Подільською дитячою громадською організацією «Клуб юних миротворців» (керівник Барановський В.І.) спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради за підтримки Міністерства Оборони України, представництва Організації Об’єднаних Націй та Української Ради Миру, Кам’янець-Подільських громадських організацій учасників АТО, воїнів-афганців та військово-історичного товариства шанувальників фортифікації.
Протягом п’яти днів учасники заходу знайомилися з історичними пам’ятками Кам’янця-Подільського, здійснили крос-похід з подоланням перешкод «Scholamilitaria» та прийняли участь у інтелектуально-екстримальному квесті «Таємниці нічного Кам’янця». Родзинкою історичного вишколу були практичні заняття на території оборонної та гідротехнічної фортифікаційної системи Брама Руська. Спочатку юні джури ознайомилися з різноманітними видами зброї доби козацтва, а потім під керівництвом козаків пройшли майстер-класи з оволодіння козацькою зброєю. На закінчення «козацького вишколу» діти позмагалися у грі «лава на лаву» та інших козацьких іграх та розвагах.
Час минув досить швидко. Самим важким випробуванням вишколу виявилося прощання з новими друзями та чудовим старовинним містом. Організатори вишколу висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення даного заходу, хто подарував 70 учасникам вишколу незабутні пригоди під час осінніх канікул та допоміг впровадити в життя головне гасло вишколу «Мова миру починається з мене».


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь