0
(0)

З 7 по 9 грудня 2018 року у місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було проведено Збір лідерів учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Делегатом від Хмельницької області був рій «Подільські джури» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання. До складу рою ввійшли кращі джури ЗОШ №12 Коробчук Анна та Мельник Яна, а також кращі джури ЗОШ № 6 Ткачук Олександра та Боднар Олександра.
Джури брали активну участь у всіх заходах відповідно до програми Збору, а саме: вранішньому та вечірніх колах, формуванні куренів, моделюванні Ради ройових, практичних заняттях з невідкладної долікарської допомоги, психологічних тренінгах, екскурсіях та лекціях «100 років боротьби», інтелектуальній грі про Українську революцію 1917-1921 років тощо. Особливо емоційною та цікавою для дітей видалася військово-тактична гра «Лазертег». Але найбільше сподобалося дітям  спілкування із однолітками з різних регіонів, нові знайомства та друзі. Незабутньою була прогулянка вечірнім Києвом,  відвідування  Національного Меморіального Комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Оглянули джури також новорічні приготування на Софіївській площі та поринули у казкову країну шоколаду в фірмовій цукерні «Рошен».

По закінченню заходу діти отримали дипломи, а керівник рою Галецька Н.К. сертифікат учасників Збору лідерів учнівського самоврядування  в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

<hr>

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь