5
(4)

За підсумками суддівства ІІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна», що відбувся 25-27 січня 2022 року у Києві три роботи вихованців ПНВО зайняли призові місця.
ІІ місце у напрямку «З попелу забуття» посів експедиційний загін вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці», здобувачі освіти 8-А класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (керівники НЕДРЯ Тетяна Володимирівна та АДАМЧУК Інна Петрівна). Юні краєзнавці провели дослідження на тему «Повстання проти радянської влади в Польовій Тернаві, Малій Тернаві, Нестерівцях, Дунаївцях 1931 року», у якому висвітлили роль збройної боротьби українців проти політики комунізації та колективізації на селі. З’ясували причина та наслідки збройного спротиву селянства на Хмельниччині.
ІІІ місце у напрямку «Геологічними стежками України»  здобула пошукова група вихованців гуртка «Географічне краєзнавство» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, здобувачі освіти 6-9 класів Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 (керівники МИСЬКО Володимир Зіновійович та ФРЕЮК Галина Степанівна). Дослідження проводилося на тему «Геолого-геоморфологічні об’єкти Кам’янець-Подільського району: сучасний стан та використання у геотуризмі», у якому описані польові геологічні дослідження у Смотрицькому каньйоні, розроблені геотури з використанням геологічних об’єктів Кам’янець-Подільського району та окреслено основні проблеми збереження цих об’єктів.
ІІІ місце у напрямку «Географія рідного краю» посіла дослідницька група вихованців гуртка «Пішохідний туризм» (керівник КУХ Олеся Миколаївна). У своєму дослідженні «У вінку із товтр: географічний нарис околиць с. Біла» юні дослідники описали геологічні та біологічні характеристики бічних товтр біля села Біла, охарактеризували перспективи їх вивчення та збереження.
Щиро вітаємо вихованців та їх керівників, бажаємо нових цікавих тем та перемог!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь