5
(1)

За підсумками обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2022, два наукових доробки керівників гуртків Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного
об’єднання зайняли високі другі місця.
Зокрема, навчально-методичний посібник «Особливості застосування монет країн Євразії у закладах загальної середньої освіти та позашкільній роботі (методичні рекомендації)», автори: Мисько Володимир Зіновійович, керівник гуртків Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання та Мисько Тетяна Орестівна, вчитель географії Кам’янець-Подільського ліцею №17, а також «Кам’янець на Поділлі». Методична розробка екскурсії.
Національним історико-архітектурним заповідником «Кам’янець», автор Недря Тетяна Володимирівна, культорганізатор, керівник гуртків Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання.
Тематика матеріалів-переможців конкурсу відображає зміст навчально-виховного процесу з урахуванням сучасних умов та вимог підвищення ефективності використання нових технологій у педагогічній практиці.
Пріоритетні напрямки тематики матеріалів, презентованих на виставці у 2022 році спрямовані на реалізацію концепції нової української школи в адаптаційному циклі базової середньої освіти, технології та методики
дистанційного та змішаного типів навчання в організації освітнього процесу, напрями організації освітнього процесу із запровадженням STEM-навчання, створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу, методики роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в рамках інклюзивного навчання.
Вітаємо та бажаємо колегам подальших успіхів у науково-методичній роботі!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь