Вихованки гуртка “Юні туристи-краєзнавці” (кер. Кух О.М.) Каріна Русецька та Наталія Шиманська, 25 березня взяли участь у VI Всеукраїнській історико-краєзнавчої конференції “Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття” у м. Черкаси. Дівчата доповідали у секції “Історико-краєзнавчі та природні туристсько-рекреаційні об’єкти України, пов’язані з подіями державотворення та історичними постатями” і презентували доповіть “Ім’я Устима Кармалюка в топонімах Поділля”.
Знайомство з учасниками зі всієї України, цікаві доповіді, спілкування в режимі питання-відповідь залишили незабутні враження та сформували новий досвід.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2021/03/09767667545445.jpg)