5
(1)

В рамках виконання дослідницького проєкту Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «Геологічними стежками України») вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» досліджували фрагменти силурійських викопних решток на мурах Старого міста та здійснили навчально-пізнавальну екскурсію по вулицях Старого міста з метою виявлення в архітектурних формах скам’янілості і відбитки силурійського періоду.
Під час наукової розвідки від керівника гуртка Миська В.З. юні дослідники дізнались про історичні аспекти будівництва мурів Старого міста, здійснили у мурах пошук силурійських форм викопної фауни, провели опис мурів із вмістом силурійських форм і видів та окреслили перспективи використання мурів у геотуризмі.
Практична цінність наукової роботи визначається можливістю використання матеріалів вчителями географії, біології та екології при вивченні окремих тем із шкільної програми, для краєзнавців – для формування маршрутів із залученням ряду геолокацій, представлених у науковому дослідженні.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь