0
(0)

Щорічно 26 жовтня у США відзначається День гарбуза (Pumpkin Day). Але свято з кожним роком поширюється світом, бо прихильників цього смачного помаранчевого плоду багато і в інших країнах.

Вихованці рою «Козачата», учні 3-В класу, ліцей 7 (керівник Олена Тітенок), вихованці гуртка «Юні українознавці» ПНВО (керівник гуртка Ольга Повар) долучились до відзначення Дня гарбуза.

ДЕНЬ ГАРБУЗА В ІСТОРІЇ
Не дивно, що це свято зародилося саме у США, бо гарбуз є одним з символів американської нації. Ця традиція бере свій початок з тих далеких днів, коли перші пілігрими оселилися на континенті. Основною проблемою для них стала нестача їжі, яку вони змогли вирішити за допомогою вирощування гарбузів. З розвитком промисловості велика частина людей переселилася в міста, де гарбуз перестав посідати важливе місце в раціоні. Але повага до цього плоду збереглася у вигляді прикраси будинків на свято Усіх святих.

МЕТА СТВОРЕННЯ ПОДІЇ
Метою цього дня є поширення інформації про цілющі якості та цінність гарбуза для організму людини.

ЯК ВІДЗНАЧАЮТЬ ЦЕЙ ДЕНЬ?
26 жовтня американські фермери влаштовують на гарбузових полях Pumpkin Patch. Вони гарно розташовують величезні гарбузи, пропонують спробувати традиційні та незвичайні страви з них, розповідають кумедні випадки та дають можливість ознайомитися з сільським побутом.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь