0
(0)

11 жовтня 2018 року юні дослідники екологічного відділу ПНВО взяли участь в обласній дитячій науково-практичній конференції з питань виконання учнями і гуртківцями індивідуальних експериментальних науково-дослідницьких робіт під керівництвом педагогів-ентузіастів юннатівської роботи і провідних фахівців народного господарства та науковців в галузі природничих наук (біології, екології, біохімії), сільського і лісового господарства.
Вихованці гуртка «Людина і довкілля» Кронда Артем та Танасов Владислав, керівник Гільфанова Н.А., виступили з доповіддю на тему «Оцінка забруднення атмосферного повітря вихлопними газами».
Богомолов Олександр, вихованець  гуртка «Юні овочівники», керівник Трояновська О.М., виступив з доповіддю  на тему «Ріст та розвиток розсади Василька звичайного (Ocimum basilicum L.) в залежності від строків висіву насіння».
За участь в конференції діти отримали грамоти.
Захід проводився з метою залучення обдарованої учнівської молоді до проведення експериментально-дослідницької роботи з різних напрямків природничих наук, сільського і лісового господарства, підготовки юних природолюбів до участі в конкурсах-захистах МАН України та вибору майбутньої професійної діяльності.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь