5
(1)

Різдво в українських традиціях – це справжня феєрія, свято, що приносить щастя! Різдвяні свята із давніх-давен є особливими для вірян. До них готуються особливо ретельно, дотримуючись усіх традицій і звичаїв.
Як відомо, у Україні традиційними атрибутами Різдва є кутя, узвар і хліб на столі, Дідух – на покуті й колядники у хату.
Так, учні 3-В класу (класний керівник Тітенок Олена Вікторівна) вихованці гуртка “Юні українознавці” (кер. Повар О.В.) з колядою, зробивши різдвяні зірки вирушили разом колядувати по своїх домівках прославляючи народження Христа.
Колядування – це урочисті обходи сусідів, родичів і приятелів із ритуальними пісенними величаннями і зиченнями гараздів усім членам родини.
За виконання колядок, як і годиться, наших колядників пригощали гостинцями.
В основі звичаю колядування лежить прадавня віра в силу побажання й магію словом творити те, що воно описує. Так, діти щиро бажали щастя, радості, достатку усім господарям! Зичили миру та добра, злагоди й благополуччя усім.
Завітали колядники й до адміністрації Ліцею № 7 – директора Лаврусевича Олега Анатолійовича, заступника директора з виховної роботи Мельник Наталії Дмитрівни, заступника директора з науково-методичної роботи Легенької Тетяни Сергіївни. Діти привітали з Різдвом Христовим та дарували найкращі свої побажання. Як і годиться, за коляду отримали гостинці!
Бажаємо усім, щоб все задумане у житті правдилось, щоб Божа благодать була в оселі і злагода в родині. Хай разом з різдвяною зіркою на небі запанує такий довгоочікуваний переможний мир!

“Хай Ісус, мале дитя
Благословить Ваше життя
Щоб Ви в мирі проживали
І біди не знали!”

Шануймо наші традиції!!!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь