0
(0)

14 лютого 2018р. в НВК№13 для учнів 6-7 класів відбулося заняття-конференція на тему «Вплив транспорту на навколишнє середовище».
На занятті були присутні Дзізінська Оксана Віталіївна, заступник директора з виховної роботи НВК №13 та Богомолова Оксана Антонівна, методист ПНВО.
Вихованці гуртка «Людина і довкілля»: Кронда Артем, Артьомов Володимир, Бульба Давід, Танасов Влад, які є учнями 6-А класу НВК №13 презентували  екологічний проект на тему: «Забруднення атмосферного повітря вихлопними газами на ділянці дороги вулиць Пушкінська та Суворова». Керівником вищевказаного гуртка є Гільфанова Н.А.
В ході роботи над проектом доведено, що рівень забруднення атмосферного повітря відпрацьованими газами на ділянці дороги вулиць Пушкінська та Суворова становить 12,5 мг/м3, що перевищує ПДК майже  втричі (норма – 5мг/м3).
На  думку учнів, одним із рішень цієї проблеми є насадження дерев на території шкільного подвір’я. Найкращими деревами, які поглинають велику кількість вуглекислого газу та виділяють в атмосферу кисень є тополя,  ялина, сосна, липа, дуб, каштан та ін.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь