0
(0)

Сьогодні, 27 березня, в третій день на дистанції «Рятувальні роботи», команди проходили такі етапи: виготовлення кокону, крутопохила переправа вниз з транспортуванням поперпілого в коконі, підйом по скельній ділянці та підйом потерпілого з супроводжуючим, траверс схилу, навісна переправа через яр, спуск по схилу, спуск потерпілого з супроводжуючим та спуск по вертикальним перилам.
На дистанції IV класу перемогу здобула команда «Легіон» (м. Тернопіль), друге – «Центр-1» (Миколаївська обл.), третє – «Eclipse» (м. Почаїв).
На дистанції ІІІ класу перше місце зайняла команда «Центр-2», (Миколаївська обл.), друге – «Обрій-2» (м. Полонне), третє – «Сонечко» (ХОЦТКУМ).
Також було підведено підсумки загального заліку за яким на дистанціях IV класу перемогу здобула команда «Легіон» (м.Тернопіль), друге – «Центр-1» (Миколаївська обл.), третє – «Eclipse» (м. Почаїв).
На дистанціях ІІІ класу перше місце зайняла команда «Центр-2» (Миколаївська обл.), друге – «Обрій-2», (м. Полонне), третє – «Грім» (м. Кам‘янець-Подільський).
Трійка призерів загального заліку на дистанціях ІІІ та IV класу були нагородженні медалями, грамотами та мотузками.
Окрема подяка за надану допомогу у проведенні змагань директору НВК №3 Токар Оксані Володимирівні та директору Кам’янець-Подільського ТОВ «Український кристал» Юр’єву Володимиру Васильовичу.


Протокол дистанції “Рятувальні роботи” тут.


Підсумковий протокол змагань тут.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь