15 січня вихованці ПНВО взяли участь у відкритій першості серед гуртківців ХОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Зимові старти». Змагання проводилися у спортивній залі Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.
Більше 40 учасників змагались на дистанціях 1-го та 2-го класів – «Особиста смуга перешкод».Результати Першості визначалися серед хлопців і дівчат окремо у кожній віковій групі.
13 гуртківців ПНВО змагалися на дистанції 1-го класу. На цій дистанції у віковій групі 2007-2008 р. н. найкращі результати серед хлопців показали:
1 місце виборов Владислав Мотрій, 2-ге – у Івана Вишневського (обидва вихованці ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). Серед дівчат у цій віковій групі перемогу святкувала Єлизавета Макаренко, друге місце посіла Каріна Мельничук (вихованки ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). На дистанції 1-го класу у віковій групі 2009-2011 р. н. серед хлопців на другому місці – Едуард Мотрій (вихованець ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). Серед дівчат у цій віковій групі третє місце посіла Валерія Лівінець (вихованка ПНВО, тренер Іван Батюкевич).
Вітаємо гуртківців та тренерів, бажаємо нових цікавих тренувань, змагань та перемог!
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG-8d51168798258571c51bab6b20f2b780-V-rotated.jpg)