5
(3)

15 січня вихованці ПНВО взяли участь у відкритій першості серед гуртківців ХОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Зимові старти». Змагання проводилися у спортивній залі Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.
Більше 40 учасників змагались на дистанціях 1-го та 2-го класів – «Особиста смуга перешкод».Результати Першості визначалися серед хлопців і дівчат окремо у кожній віковій групі.
13 гуртківців ПНВО змагалися на дистанції 1-го класу. На цій дистанції у віковій групі 2007-2008 р. н. найкращі результати серед хлопців показали:
1 місце виборов Владислав Мотрій, 2-ге – у Івана Вишневського (обидва вихованці ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). Серед дівчат у цій віковій групі перемогу святкувала Єлизавета Макаренко, друге місце посіла Каріна Мельничук (вихованки ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). На дистанції 1-го класу у віковій групі 2009-2011 р. н. серед хлопців на другому місці – Едуард Мотрій (вихованець ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух). Серед дівчат у цій віковій групі третє місце посіла Валерія Лівінець (вихованка ПНВО, тренер Іван Батюкевич).
Вітаємо гуртківців та тренерів, бажаємо нових цікавих тренувань, змагань та перемог!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь