Підведено підсумки змагань “Зимові старти” серед призерів є вихованці ПНВО. На дистанції ІІ класу у старшій віковій групі серед хлопців ІІ місце посів Владислав Мотрій, ІІІ місце – у Нікіти Бойка. У старшій групі серед дівчат – ІІ місце посіла Каріна Мельничук. На дистанції І класу, у старшій групі серед дівчат ІІІ місце посіла Ірина Бабій, серед хлопців – ІІ місце Михайло Квапиш. У молодшій групі, дівчата – ІІ місце Поліна Сіра.
Вітаємо вихованців з перемогою! Бажаємо зростання майстерності та нових перемог! Вітаємо і тренерів юних спортсменів – Романа Федчука та Олесю Кух.
![](https://kp-pnvo.pp.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-8ac978618499779b04046be8a489acb3-V.jpg)