5
(2)

21-23 грудня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». Конкурс проводився з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та науково-дослідницької роботи з вивчення історичного минулого, культурної спадщини і природного різноманіття рідного краю.
На розгляд журі конкурсу були представлені пошуково-дослідницькі матеріали різноманітних напрямів експедиції.
Гуртківці ПНВО із темою «Тернові долі борців за Україну від давніх часів до сучасності» (кер. Бабюк В.Т., Недря Т.В.) зайняли 1 місце. Район експедиції проходив стежками ОУП і УПА через села Балин, Зеленче та Нестерівці. Унікальні природні та історичні пам’ятки побачили під час проходження маршруту юні туристи. Зібраний матеріал має практичне значення в організації екскурсійної роботи з учнівською молоддю.
Унікальними ландшафтами Поділля – товтрами, зацікавилися і вихованці ПНВО під керівництвом Батюкевича І.М., де провели дослідження на тему: «Скелі-останці – унікальні форми рельєфу Подільських товтр». У підсумку зайняли 3-тє місце.
Вітаємо та бажаємо нових злетів та перемог.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь