0
(0)

Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя, при цьому стрімко розвиваючи свій туристичний потенціал. Місто, яке є найбільшим містом не обласним центром у Західній Україні, а за кількістю архітектурних пам’яток займає третє місце в Україні після Львова та Києва.
Недарма Кам’янець-Подільський ще називають перлиною Поділля, адже це місто, яке славиться не лише мальовничими краєвидами, але й має цікаве сторичне минуле. Саме метою більше дізнатись про природні та історичні особливості нашого міста вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» (кер. Мисько В.З.) та учні-лідери ЗОШ №16 здійснили похід вихідного дня вулицями Старого міста та каньйоном річки Смотрич.
Програма маршруту була досить насиченою. Серед цікавих об’єктів, із якими ознайомились гуртківці, були наступні: мурал Симону Петлюрі на вулиці Зарванській, старовинна церква Св. Апостолів Петра і Павла (XIV-XV ст.), пам’ятник Героям Небесної Сотні, Башта Стефана Баторія, Вітряна брама, Турецький бастіон, Польська брама, Порохові склади XVI-XVII ст., водоспад, який спадає з території Лебединого озера, старі сходи з міського парку, Казарми фортеці та інші не менш цікаві туристичні геолокації.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь