0
(0)

Гра “Джура” – це державна система патріотичного виховання молоді, яка діє протягом всього навчального року. Згідно із наказом Міністерства освіти передбачено план виховної роботи на рік. До 14 жовтня, Дня українського козацтва, в усіх навчальних закладах Кам’янець-Подільської територіальної громади були створені козацькі курені, які презентували свої рої трьох вікових категорій для участі у Всеукраїнській військово-патріотичній грі “Джура”. Кожен рій обрав собі назву, гасло, заклик та прапор, створив “Книгу звитяги” та підтвердив свою готовність до участі у всіх етапах гри.
Згідно плану роботи в листопаді для усіх куренів нашої громади на базі ПНВО проводяться майстер- класи та тренінги з метою надання дітям знань та практичних навичок з надання домедичної допомоги та рятівництва. Джури мали можливість ознайомитися з технікою накладання турнікету на верхні та нижні кінцівки, відпрацьовували на правильність та швидкість виконання основні види пов’язок, а саме: хрестоподібну або вісімкоподібну пов’язку, колосоподібну на ділянку плечового суглобу, черепашачу пов’язку на колінну та ліктьову ділянки, пов’язку типу “вуздечка” при ураженні більшої частини голови.
Керівники гуртків військово-патріотичного виховання ПНВО Галецька Н.К. та Галецька О.В. провели майстер-класи для роїв старшої та середньої вікової категорії на базі ЗОШ 12, Довжоцького ліцею, НВК 16, ЗОШ 11 та СЗОШ 1.
Також всі курені отримали відео матеріали та презентації для підготовки дітей до теоретичної частини конкурсу “Рятівник”.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь