5
(5)

12 листопада 2022 року Центр профілактики у співпраці з Клубами для хлопчиків та дівчаток Америки в Мілфорді (штат Нью-Гемпшир), провів Інтернет-міст між дітьми та фахівцями з профілактики з Нью-Гемпшира та України. Темою зустрічі у форматі ZOOM була актуальна на сьогоднішній день проблема «Попередження ризикованої поведінки».
Нью-Гемпшир був представлений підлітками, які відвідують BGCA в Мілфорді. Їх підтримали Моніка Галлант, директор служб профілактики та Річард Лоуні, президент BGCA у Нью-Гемпширі.
Україну на цьому заході представляли діти та фахівці з Хмельницької, Чернігівської та Одеської областей, серед яких:
• Хмельницька область, м. Кам’янець – Подільський – учні 6-А класу (Лісевич Андрій, Ващук Анна, Гандзюк Алла, Арцибашева Олександра, Омельченко Ніколь, Мостовий Ілля, Вергун Ліля, учениця 5-А класу) які беруть участь у профілактичній програмі ВИБІР-5 у Кам’янець-Подільському ліцеї №7, а також їх класний керівник Наталія Прісняк, вчитель англійської мови та тренер ВИБОРУ-5 Оксана Богомолова, керівник гуртків та методист відділу ЕНЦУМ Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання;
• Чернігівська область, м. Чернігів – тренери ВИБОРУ-5 Лариса Рень, завідувачка кафедри соціальної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» та Діана Закатова, студентка університету;
• Одеська область, м. Арциз – тренер ВИБОРУ-5 Анастасія Арабаджі, десятикласниця ліцею №5.
Кожна сторона поставила і відповіла на три запитання колег по інтернет-мосту, пов’язані із профілактичними заходами в їхніх домівках. Усі українські учасники висловили щиру вдячність за підтримку американським друзям, яку Україна отримує від США у боротьбі з російською агресією.
Це нас надихає на Перемогу!
Щиро дякуємо за партнерство, підтримку та гостинність адміністрацію та педагогічний колектив Кам’янець-Подільського ліцею №7 у проведенні цього важливого міжнародного заходу.
Все буде Україна!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь