5
(1)

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді “Моя Батьківщина – Україна”, що проводиться щорічно з 2013 р. є важливим проектом для залучення учнів та вихованців гуртків до пошукової краєзнавчої роботи. Щорічно керівники гуртків ПНВО зі своїми вихованцями беруть участь у даній експедиції та показують високі результати. 24-25 листопада 2022 р. в Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді відбулося суддівство ІІ (обласного) етапу експедиції і серед переможців дослідницькі роботи вихованців ПНВО. Перше місце на обласному етапі посіли:
Дослідження на тему «Садиби зеленого туризму Кам’янець-Подільської ОТГ як фактор розвитку рекреаційної діяльності регіону” (напрям «Географія рідного краю»).
Вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство».
Керівник Мисько В.З. Дослідження на тему “Фосфоритні поклади Хмельниччини: геологічні умови формування та особливості видобування” (напрям «Геологічними стежками України»)
Наталя ШИМАНСЬКА, Каріна РУСЕЦЬКА, вихованки гуртка «Туристське краєзнавство» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, учениці 9-А класу Кам’янець-Подільського ліцею № 7 Керівник Кух О.М., Мельник Т.О. Друге місце посіла робота на тему “Образ Остапа Гоголя на тлі епохи: в історії та мистецтві” (напрям “Козацькому роду нема переводу”), дослідницька група гуртка “Пішохідний туризм”, учні Кам’янець-Подільського ліцею №5 Керівник Недря Т.В., Воронюк Л.А.

Вітаємо юних дослідників та їх керівників з перемогою! Нових досягнень та перемог!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь