0
(0)

Зростання та розвиток кожної людини супроводжують педагоги. Вони вміють не тільки формувати якісні знання, а, насамперед, здатні дією своєї непересічної особливості визначати подальшу долю учня.
Саме таким Педагогом у житті вихованців Кам’янець-Подільського ПНВО є Федчук Роман Ігорович. Його вихованці вдячні йому за те, що казковий світ туризму став невід’ємною частиною їхньої юності, що навчив педантичності та наполегливості у досягненні мети. Мабуть тому вони впевнено рухаються вперед, постійно відчуваючи за плечима теплі промені його лагідних, доброзичливих очей.
Федчук Р.І. вважає, що завдання освіти у наш час полягає у вихованні творчої, унікальної особистості, яка зможе приймати самостійно адекватні рішення та нести відповідальність за свої вчинки. Захоплюючі походи, подолання складних перешкод, здобутки на змаганнях різного рівня це успіхи та досягнення його вихованців, частина з яких вийшла з стін рідної школи з чіткими професійними орієнтирами, любов’ю до рідного краю та природи загалом.
Принциповість, життєрадісність, доброзичливість, стриманість, володіння високими моральними якостями є основою роботи Романа Ігоровича.
З нагоди Дня вчителя колектив ПНВО вітає Романа Ігоровича. І в цей золотий осінній день ми вам бажаємо досягти педагогічної вершини, вище якої не буває. Нехай вас цінують не тільки вдячні діти, а й керівництво.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь