0
(0)

1 жовтня 2019р. в позашкільному навчально-виховному об’єднанні відбулось перше заняття Школи вартового лідера, в якому взяли участь представники 18 шкільних екологічних загонів, що входять до складу міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта».
З привітальним словом до учасників звернулась Дюднєва Надія Михайлівна, методист НМЦ управління освіти і науки, координатор міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та директор позашкільного навчально-виховного об’єднання Ілаш Наталія Миколаївна. Вони побажали Вартівцям і надалі займати таку ж активну громадянську позицію щодо охорони навколишнього середовища.
Голова ради міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» Богомолова Оксана Антонівна, ознайомила учасників заходу з основними напрямками діяльності на 2019-2020 н.р. та провела тренінг в ході якого учасники Школи Вартового лідера виконували різноманітні завдання: вправу «Знайомство», мозковий штурм «Що таке лідерство?», створювали портрет лідера, взяли участь в грі «Паравозики».
Діти були активними, допитливими та креативними.
Діяльність Школи вартового лідера і надалі буде спрямована на активізацію й удосконалення індивідуального досвіду кожного учасника, на усвідомлення ними своїх особливостей і ресурсів.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь