0
(0)

З незапам’ятних часів для лікування різних захворювань людина використовувала лікарські рослини, а їхні цілющі властивості неодноразово вражали і в різні часи згадувалися у працях філософів та лікарів. Так, є відомий вислів середньовічного ученого, філософа і лікаря Авіценни: «Три зброї є у лікаря: слово, рослина, ніж».
Відомості про використання цілющих властивостей рослин можна знайти в пам’ятках прадавньої культури — санскритською, староєврейською, китайською, грецькою, римською.
Ще до нової ери в Єгипті, Китаї, Тибеті, Індії і інших країнах Сходу склалися досить чіткі системи профілактики і терапії різних захворювань людини шляхом використання, найчастіше в натуральному вигляді, спеціально приготованих продуктів з рослинних, тваринних тканин, мінеральної сировини. Рослини в той далекий час служили людині і їжею, і ліками. Цей взаємозв’язок впродовж 16-ти тисяч поколінь закріпився генетично.
Таким чином, здоров’я сучасної людини багато в чому залежить від якості і кількості біологічно активних речовин рослинного походження. Тому їх вживання є одним з найважливіших альтернативних методів оздоровлення людини і профілактикою найбільш поширених захворювань.
Керівник гуртків Гільфанова Н.А. пропонує гуртківцям для опрацювання в період карантину презентацію “Правила збору лікарських рослин”.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь