5
(1)

Шкільні канікули, довгоочікуваний для більшості школярів. Вихованці хочуть розважитись в цей важкий для нас і України час. Сьогоднішній день був надзвичайно продуктивний і позитивний для вихованців та керівників гуртків ПНВО.
Вихованці досліджували та спостерігали за розвитком хвилястих папуг та слухали цікаву та змістовну розповідь керівника гуртків, Трояновську Оксану Миколаївну.
Ілаш Наталія Миколаївна директор ПНВО, вчитель, керівник гуртків познайомила дітей з історією та розвитком бджільництва в Україні.
Вихованці спостерігали за найбільшим наземним равликом в світі Ахатином, чим він любить ласувати. Проводив керівник гуртків, Кушнірук Тібор Іванович.
Був проведений майстер-клас «Композиція новорічно-різдвяного дива», які провели Гоцуляк Інна Василівна, креативний керівник гуртків у казковому образі «Пінгвіна» та Сорока Наталія Йосипівна.
Вихованці грали рухливу гру « Сильні, швидкі та незламні», які провели керівники гуртків: Журавель Наталія Іванівна, Воронюк Володимир Олександрович, Богомолова Оксана Антонівна, Трояновська Оксана Миколаївна.
В кінці вихованці отримали маленькі подарунки та ласували солодощами.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь