5
(1)

Однією з основних форм туристсько-краєзнавчої роботи з гуртківцями є екскурсії містом та його околицями. Щоб закріпити знання з історії рідного міста та видатних пам’ятках архітектури Кам’янця-Подільського, для формування в гуртківців високої патріотичної свідомості, почуття любові до рідної землі 04 січня 2023 року було організовано та проведено спільну екскурсію «Видатні пам’ятки архітектури Кам’янця-Подільського» для маленьких вихованців туристсько-краєзнавчого відділу ПНВО (кер. гуртків Володимир Мисько та Ольга Повар).
У Кам’янці-Подільському були три кафедральних собори основних громад міста. Серед них: польський костел Петра і Павла, українська Свято-Троїцька церква та вірменський собор святого Миколая. Руїни вірменського собору вразили дітей своєю автентикою та колишньою величчю.
Програма маршруту була досить насиченою. Серед цікавих об’єктів, із якими ознайомились старшокласники, були наступні: Новопланівський міст, Башта Стефана Баторія, кафедральний костел Св. Апостолів Петра і Павла, міська ратуша, Вірменський колодязь, Домініканський костел, Миколаївська церква, дзвіниця Вірменської церкви, Замковий міст та інші не менш цікаві туристичні геолокації.
Учасники краєзнавчої мандрівки по Старому місту дізналися багато цікавої інформації про наше місто, й відволіклися від напруженої ситуації.
Все буде Україна!!!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь