5
(1)

Міжнародний день спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.
У світі є багато речей, що загрожують нашим „меншим братам”. Щодня природні ресурси використовуються зі зловживанням, водно-болотні угіддя та ліси руйнуються через будівництво нових міст, а місця проживання живих істот перетворюють на асфальтні дороги.
Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин. Щодня зникає більше 70 видів фауни і флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більше ніж на третину.
День тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність, підвищити свідомість суспільства щодо необхідності захисту тварин.
Зважаючи на складні часи для нашої країни та виклики, які поставила перед українцями.
Війна, ми вважаємо, що зараз нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Всі ці емоції може подарувати їм вже знайомий та очікуваний багатьма Урок Доброти, присвячений тваринам.
Проте Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, але і виховує одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм.
Тому керівники гуртків: Богомолова О.А., Воронюк В.О., Галецька О.В., Тимцясь О.В. та Трояновська О.М та вартівці долучились до уроку Доброти, робили колажі, малювали, підгодовували безпритульних тварин.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь