5
(1)

Вихованці рою «Козачата», учні 3-В класу, ліцей 7 (керівник Олена Тітенок), вихованці гуртка «Юні українознавці» ПНВО (керівник гуртка Ольга Повар), долучились до ІІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.
З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин та реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» було проведено виховний захід «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».
Вченими вже не раз доведено, що по суті результату спілкування з тваринним світом людина стає не тільки добріше, але і навіть покращує власне здоров’я.
«Дивно, що в світі великім, бездоннім місця нема тваринкам бездомним».
Нажаль, у наш час проблема з бездомними тваринами існує. Часто тварин беруть в будинок, не подумавши про те, що вони потребують обов’язкового догляду: їх треба годувати, вигулювати (особливо собак), стежити за чистотою. Тому, разом з дітьми були створені правила догляду за домашніми вихованцями.
Завести вихованця – це відповідальний крок, потрібно подумати, чи вистачить у вас сил, часу, бажання, відповідальності, щоб піклуватися про нього. Тому діти активно долучились до обговорення даної проблеми та з великим задоволенням розповідали як вони піклуються про своїх «маленьких друзів».
Гуманне ставлення до тварин – не лише сюсюкатись і пестити своїх домашніх улюбленців та не завдавати шкоди чужим. Це ще й припинити купувати натуральне хутро, не відвідувати пересувні звіринці, не годувати голубів і не залишати курячі кістки вуличним песикам під своїм під’їздом.
Вихованці творчо та завзято створювали листівку про прихисток безпритульної тваринки. Обговорювали як правильно вирішити різноманітні ситуації, наприклад, таку як – «Ви зайшли в гості до свого друга в нього є собака, який гавкає на гостей. Які мають бути дії господаря?». Також дізналися, що віщує поведінка тварин, розгадували кросворд та грали в тематичні ігри.
Наш захід – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь