0
(0)

З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних і естетичних вимог до утримання території закладів освіти, поліпшення екологічного стану довкілля, озеленення в навчальних закладах міста, протягом 24-29 квітня 2017 року проведено всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом».
В НВК №9 започатковано власний шкільний проект «Зробимо Україну чистою», учні 7-А класу 28 квітня впорядковували звалище гілля на частині шкільної території, яку планується облаштувати як майданчик для прогулянок учнів початкових класів.
В ЗОШ №15 педагогічним та учнівським колективом організована «Весняна толока», в ході якої прибрана територія школи та прилеглої до школи дороги.
В ЗОШ№17 в рамках акції проведено тиждень благоустрою школи, пришкільних ділянок. Учнями та педагогами зроблено чимало корисних добрих справ:
1. Висаджено 62 саджанці дерев, 10 кущів, однорічні та багаторічні квіти.
2. Побілено дерева.
3. Побілено 568 м/п бордюрів.
4. Впорядкована територія 2,5 га та тротуар по вул. Розводовського до краю проїжджої частини перед навчальним закладом.
5. Прибрано будівельне сміття з території навчального закладу.
6. Розчищене джерело на мікрорайоні Жовтневий.

Позашкільні навчальні заклади також активно долучились до екологічної акції «Зробимо Україну чистою». Педагоги та гуртківці Позашкільного навчально-виховного об’єднання розчистили та розширили територію НДЗД, провели весняну обрізку плодових дерев та декоративних кущів, заклали плодовий сад, поповнили видовий склад квітково-декоративних та лікарських рослин на колекційних ділянках, провели ремонтні роботи в кімнаті орнітології та акваріумістики, встановили нові гніздові скриньки для папуг. В рамках акції «Дерева миру», за сприяння НПП «Подільські Товтри», на території установи висадили алею з грецьких горіхів (20шт.). Завдяки угоді про співпрацю з Національним ботанічним садом ім. Н.Н.Гришка розширили видовий склад дендрологічного відділу рідкісними та малопоширеними рослинами такими як, гінкго дволопатеве, катальпа, магнолії, гібіскуси.
Вихованці та педагоги Центру дитячої та юнацької творчості під час проведення всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистішою разом» впорядкували прилеглі території до будівель, краї проїжджої частини дороги почистили від залишків протиожеледних матеріалів та вуличного змету, а на зелених газонах (260 п.м) прибрали та вивезли сміття. Всі бордюри (420 п.м) та стовбури дерев на вулицях та у саду побілено, розпушено землю в пристовбурних лунках. Впорядковано 4 клумби та квітники. Підрізано 180п.м. зеленої огорожі (кущі самшиту). Посаджено 4 фруктових дерева.
До акції активно долучились педагогічні колективи дитячих садочків міста. Працівники ДНЗ№3 спільно з громадськістю, батьками та дітьми в рамках акції, висаджували дерева, прибирали територію, впорядковували клумби та територію садочка.
В дошкільному закладі №16, протягом 24-29 квітня, облаштовано територію закладу; естетично оформлено та впорядковано майданчики:, а саме:
– прибрано та вивезено сміття, залишки гілля, листя.
– порядковано клумби та квітники.
– озпушена земля пристовбурних ланках дерев.
– побілено стовбури дерев та бордюр.
– висаджено дерева та кущі (калина, сосна, декоративні кущі).
В дошкільному навчальному закладі №17 «Світлячок» в рамках акції організовано заходи із залученням всіх учасників освітньо-виховного процесу, а саме:
– весняна толока «Гарно, чисто і корисно» за участю батьківської громади; – конкурс на краще колективне панно з природного і покидькового матеріалу «Красиво і корисно»;
– частковий ремонт і фарбування ігрового обладнання та прогулянкових майданчиків;
– конкурс на кращу квіткову клумбу біля прогулянкової альтанки;
– висадження плодових дерев та кущів;
– висівання квітів і трави.
Педагогічний колектив ДНЗ №21 з метою озеленення території закладу висадив 8 плодових дерев, впорядковано квітники та розарій. 25 квітня проведено загальносадову толоку «За чисте довкілля», до якої разом з малюками та працівниками закладу долучилися батьки вихованців. Впорядковано прилеглу до дошкільного закладу територію, оновлено газони вулиць Гагаріна та Д.Галицького.
Загалом в рамках екологічної акції проведено ряд інформаційно – просвітницьких заходів, в яких були задіяні 1500 учнів: конкурс-виставка учнівських робіт на тему «Я – частина Всесвіту»; класні виховні години, лекторії з використанням мультимедійних засобів; вікторина з екології; інформування батьків «Виховуємо власним прикладом»; музичні виступи по шкільних радіовузлах на тему: «Врятуймо нашу планету», висвітлення заходів на шкільних сайтах та на шпальтах шкільних газет.
В ході акції «Зробимо Україну чистою разом» у навчальних закладах міста створено сприятливі умови для формування в учнівської молоді та малюків дитячих садочків, екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь