0
(0)

16 травня 2017 року на базі ПНВО відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для заступників директорів обласних ЕНЦ/СЮН на тему: «Формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді у контексті впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій».
Делегацію заступників директорів зі всіх куточків України очолювала заступник директора Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Демчук Леся Олександрівна. Гостями семінару були заступник директора з наукової роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Тараненко Вікторія Іванівна та методист кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мирна Лілія Анатоліївна.
З привітальним словом до учасників семінару виступила начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко Світлана Володимирівна. Представниками від управління освіти і науки також були заступник начальника управління освіти і науки Мельник Сергій Васильович, завідувач відділу загальної середньої та позашкільної освіти Потанська Валентина Дмитрівна та методист науково-методичного центру Ніколайчук Наталія Євгенівна.
Директор позашкільного навчально-виховного об’єднання Ілаш Наталія Миколаївна урочисто привітала учасників семінару та запросила їх відвідати цікаві та різноманітні об’єкти еколого-натуралістичного відділу. Гості мали змогу переглянути показовий виступ гуртка “Джура” туристсько-краєзнавчого відділу, цікаві майстер-класи керівників гуртків відділу МНВК та пізнавальні екскурсії, які провели керівники еколого-натуралістичного відділу.
По завершенню семінару гості мали можливість поринути в історію Стародавнього Кам’янця та пройтися мальовничими вуличками нашого міста.
Адміністрація та працівники ПНВО щиро вдячні за допомогу у проведені семінару управлінню освіти і науки та директорам загальноосвітніх закладів міста.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь