0
(0)

На сьогоднішній день, на жаль, надзвичайні ситуації є частиною нашого повсякденного життя. Такі події у тій чи іншій мірі впливають на кожного, проте спектр можливих реакцій і емоцій вельми широкий. Багато хто відчуває себе враженим, вибитим з колії або не розуміє, що відбувається. Люди відчувають страх або тривогу, можуть впасти в заціпеніння або апатію. Деякі проявляють слабкі реакції, інші – важчі. Разом з цим, як показує досвід, люди, які вважають, що їм надали хорошу соціальну підтримку, після кризи краще справляються з труднощами, ніж ті, хто її не отримав. Тому так важливо надання коректної першої допомоги у надзвичайних ситуаціях.
Тому з метою надання знань та формування навичок надання ППД психологом ПНВО Грушковою М.В. був проведений семінар для педагогічних працівників на тему «Перша психологічна допомога. Що потрібно знати?»
Учасники семінару мали можливість познайомитися зі специфікою надання першої психологічної допомоги; особливостями надання ППД дітям та дорослим; як допомогти людям в різних психічних станах (агресія, ступор, апатія, дезорієнтація, рухове збудження, страх, паніка, нервове тремтіння, істерика).
Окрім того, на занятті виконували вправи для пошуку власних ресурсів, оскільки психологічна стабільність є однією з ключових якостей людини, яка надає першу психологічну допомогу.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь