0
(0)

З 13 по 25 серпня 2017 року в Харківській області проходив ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Джура -2017, «Слобідська Січ».
Рій «Подільські Джури» (керівники Барановський В.І., Галецька Н.К.).гідно представив місто Кам’янець – Подільський та Хмельницьку область.
Багато вражень залишилось після перебування на полігоні Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Під керівництвом досвідчених викладачів університету та кращих курсантів-старшокурсників, серед яких чимало учасників бойових дій, на 13 навчальних точках джури відпрацювали нормативи з розбирання і збирання стрілецької зброї, підготовки до стрільби лежачи, кидання імітаційної гранати, захисту від зброї масового знищення, елементи рукопашного бою, надання першої долікарської допомоги в бою, пройшли прискорений курс виживання в екстремальних умовах, навчилися виявляти небезпечні предмети за допомогою металошукача та виконали стрільби з автомату Калашникова.
“Джурівці” отримали І місце з виду «Впоряд» (стройова підготовка).

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь