0
(0)

31 січня 2018р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) пройшов фінальний етап ХІV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, в якому змагалося 76 конкурсантів з різних куточків України.
Кам’янець-Подільський представляв Богомолов Олександр Сергійович, вихованець гуртка ПНВО «Юні зоологи» (керівник Богомолова О.А.), учень 6-В класу ЗОШ №7, який пройшовши І відбірковий етап був запрошений до участі в ІІ очному етапі.
Захист дослідницьких робіт відбувався в двох секціях: зоології і тваринництва. В ході презентації юні дослідники мали змогу обмінятись досвідом проведення наукових досліджень в різних галузях зоології і тваринництва.
Богомолов Олександр посів ІІІ місце в секції тваринництва з дослідницькою роботою на тему «Дослідження та визначення можливостей виробництва крільчатини в умовах міні-ферм».
Колектив ПНВО щиро вітає Богомолова Олександра та його керівника Богомолову Оксану Антонівну з почесним третім місцем та бажає подальших успіхів!!!

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь