0
(0)

З0 січня 2018р. в позашкільному навчально-виховному об’єднанні відбулось перше заняття  «Школи вартового лідера», у якому взяли участь представники шкільних екологічних загонів. “Школа вартового лідера” спрямована на активізацію й удосконалення індивідуального досвіду кожного учасника, на усвідомлення ними своїх особливостей і ресурсів, допомагає кожному визначити індивідуальні цілі в навчанні для удосконалювання себе і свого середовища,  мати активну громадянську позицію щодо охорони навколишнього середовища.
До складу міського Кам’янець-Подільського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» входять 18 шкільних загонів.
З привітальним словом до учасників тренінгу звернулась Дюднєва  Надія Михайлівна, методист  НМЦ  управління освіти і науки,  координатор міського осередку Всеукраїнської  дитячої  спілки «Екологічна варта».
Голова ради  міського осередку дитячої спілки «Екологічна варта» Богомолова Оксана Антонівна ознайомила учасників заходу  з основними напрямками діяльності  міського  осередку в 2018 році, та провела тренінг  на якому вартівці виконували вправи «Знайомство», створювали портрет лідера, провели екологічне прес-шоу «Чи знаєте ви, що..?», ознайомились з програмою «Вартівські збори», провели гру «Передвиборча програма звірів».
Діти були активними, допитливими та креативними. Сподіваємось що робота  міського осередку ВДС «Екологічної варти» в 2018 році буде плідною.


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь