0
(0)

Існує думка, що ходити до зоопарку варто тільки в теплу пору року, бо взимку тут робити нічого: на вулиці холодно, а всі звірі сплять або переведені в теплі приміщення, де їх погано видно.
На думку учителів молодших класів НВК №14, це зовсім не так: взимку в зоопарку так само цікаво, як і влітку!
Зануритися у прекрасний світ природи має можливість кожен охочий відвідувач зоопарку. Звичайно, найбільшу втіху від такого спілкування з тваринами отримують діти.
Мабуть, немає кращого, веселішого та цікавішого місця для дітей, ніж зоопарк. Багато батьків та вчителів нашого міста намагаються водити своїх дітей в це неймовірне середовище проживання доброзичливих істот з усіх куточків світу. Ще б пак! Хто б не хотів поспостерігати за мавпочкою, покататись на конях чи сфотографуватись з милими кроликами та морськими свинками? Звичайно, це мрія кожної дитини!
Саме тут тварини не в книжці, не в моніторі, не на екрані телевізора, вони – справжні і раді спілкуванню. Їх можна погладити та нагодувати. Дитячу радість від дотику до них передати просто неможливо. У спілкуванні з тваринами діти дорослішають морально й інтелектуально, усвідомлюючи єдність природи і людини. Спостерігаючи за зовсім іншим світом зворушливих і чарівних тварин, дитина гармонійно розвивається, стає більш людяною та добрішою. Вона розуміє, як важливо допомагати звірятам, як легко догодити їм лагідним дотиком і морквинкою на долоньці. Тварини не вміють удавати та брехати, діти це дуже добре відчувають. Саме тут діти вчаться дбайливо ставитися до природи, розуміють відповідальність за маленького друга. Про всі нюанси догляду за тваринами, діти дізнаються від досвідчених керівників гуртків екологічного відділу ПНВО.
Давайте разом подаруємо дітям незабутнє спілкування з тваринами!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь