5
(1)

17 травня відбувся зліт міського осередку «Екологічної варти» з нагоди Міжнародного дня біологічного різноманіття під гаслом: «Збережемо природу –
збережемо Україну».
У 2022 році світ зіткнувся з однією з найбільших екологічних катастроф внаслідок війни, котра і досі триває в Україні. Конфлікт, який розпочався у 2014 році носить руйнівний характер і загрожує всьому живому. Окрім небезпеки для життя, природа також зазнає негативних змін Однією з найважливіших екологічних проблем в України під час війни стало забруднення повітря, води, ґрунту, знищення лісів і місць проживання диких тварин та птахів.
Постійні бомбардування та обстріли лісів завдали значної шкоди екосистемі і багато видів рослин і тварин ушкоджено або загинули.
Це питання є надзвичайно болючим адже мова йде про безпечне життя в майбутньому всіх нас.
Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь.
Незважаючи на виклики ми докладаємо значні зусилля для вирішення екологічних проблем спричинених війною і важливо, щоб нас підтримувала міжнародна спільнота задля забезпечення сталого майбутнього для України та її народу!
З привітальним словом до присутніх на заході звернулися Ілаш Наталія Миколаївна – директор позашкільного навчально-виховного об’єднання, Дем’янова Олена Вікторівна – провідний фахівець НПП «Подільські Товтри» та Богомолова Оксана Антонівна – методист еколого-натуралістичного відділу ПНВО.
За планом заходу вихованці поділились на команди та проходили такі еко-локації з орієнтування:
на місцевості за компасом;
за сонцем та годинником;
за місцевими предметами у лісі;
за поведінкою тварин та птахів.
Проходячи кожен етап учасники отримували частинки для створення лепбука і в кінці склавши його здобули сертифікати.
Шановні педагоги та вихованці, щиро дякуємо за вашу віддану працю в такий нелегкий час – час війни! Ви проробили значну роботу будучи учасниками міського осередку «Екологічної варти».
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!
Разом до Перемоги!Більше фото тут.

Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Від admin

Залишити відповідь