ПНВО долучилося до міських заходів з нагоди Дня міста

5
(1)

Сьогодні, 20 травня 2023 року позашкільне навчально-виховне об’єднання долучилося до міських заходів з нагоди Дня міста.
Колектив ПНВО підготував для учасників свята дві локації в скверах «Водойма» і «Лебедине озеро».
В сквері «Водойма» і дорослі і діти доторкнулися до дивовижного світу живої природи відвідавши локацію котра була представлена у вигляді контактного зоопарку. Усі бажаючі змогли погратися зі звірятами і зробити багато чудових фото.
В сквері «Лебедине озеро» було проведено змагання з пішохідного туризму. Вихованці гуртків «Спортивний туризм» та «Туристичне скелелазіння» продемонстрували свої вміння і тим самим справили неабияке враження на кам’янчан та гостей міста. За підсумками участі в змаганнях гуртківці отримали нагороди.
Колектив позашкільного навчально-виховного об’єднання щасливий від, того що зміг подарувати краплинку щастя та щиро вітає містян і гостей з Днем міста Кам’янця-Подільського. Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу Батьківщину. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині!
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати. Дарувати тепло і радість. Молимося за кожного захисника і захисницю України.
Разом до перемоги. Все буде Україна!!!


Наскільки цей пост був корисним?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Залишити відповідь